В Академії Нацгвардії – молоде поповнення
13 Листопад 2018

До Національної академії Національної гвардії України прибули призовники, які проходитимуть строкову службу.

Солдати з різних куточків України будуть служити в батальйоні забезпечення навчального процесу. Більшість з майбутніх строковиків вже мають вищу освіту та водійські права. Усі вони єдині у своєму бажанні здобути нові знання та навички, а дехто з юнаків планує пов’язати свою долю й у майбутньому зі служінням українському народові.

У перший день в Академії Нацгвардії майбутні солдати познайомились з безпосередніми командирами, отримали форму, пройшли гігієнічні заходи та медичний огляд.

Командир батальйону підполковник Дмитро Дрібноход закликав хлопців чесно відноситися до військової служби і запевнив, що військова служба стане для юнаків значимим періодом життя.

В Академії хлопці пройдуть курс молодого бійця, у який будуть включені теоретичні та практичні заняття для формування первинних навичок, необхідних для служби. Чекають на солдат і практичні стрільби та водіння.

«Вибір цих юнаків служити є дуже важливим на сьогодні. За час служби, строковики матимуть змогу розвиватися і покращувати свої професійні якості. Перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. Перспективи в них є, варто старатися та сумлінно служити», - зазначив заступник начальника Академії полковник Сергій Мартиненко.

Після складання військової присяги на вірність українському народові, солдати будуть розподілені в роти для проходження служби, яких в батальйоні три: рота забезпечення навчального процесу, автомобільна та рота охорони та комендантської служби.

Попереду їх чекає важлива служба по захисту нашої Батьківщини.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ

 переглядів - 286.