Міжнародна діяльність
Міжнародне співробітництво Академії в галузі вищої освіти і науки з освітніми та науковими установами інших держав та міжнародними організаціями є важливим напрямком діяльності, який дозволяє вивчати передовий досвід підготовки офіцерських кадрів та обмінюватися досвідом з різними країнами світу, сприяє налагодженню взаємовигідних відносин, розширенню кругозору.
Традиційно підтримуючи міжвузівські зв’язки, Академія активно розвиває нові форми кооперації з університетами-партнерами шляхом загальної участі в міжнародних проектах, що фінансуються міжнародними фондами і програмами. Метою цієї діяльності є інтеграція Академії в європейську освітню систему, а також залучення в сферу утворення України іноземних інвестицій.
Академія продовжує розширювати закордонні зв’язки в рамках програм міжнародного співробітництва з правоохоронними формуваннями країн світу. На базі мовного центру, який створений в Академії, готують офіцерів для міжнародної миротворчої діяльності. Офіцери та курсанти відбувають у закордонні відрядження, беруть участь у стажуваннях, навчаннях, міжнародних семінарах і конференціях у Франції, Італії, Китайській Народній Республіці, Турції, Румунії, США, Німеччині, Великобританії, Казахстані, Вірменії.
Основні напрямки міжнародної діяльності Академії:
- розробка і реалізація міжнародних проектів;
- сприяння програмам міжнародного обміну викладачів і навчаємих;
- обмін делегаціями;
-розвиток міжкафедральних, культурних, наукових і навчально-методичних відносин з вищими навчальними закладами Європи, Азії, Африки, Америки;
- участь у міжнародних науково-освітніх виставках, семінарах, конференціях;
- участь у молодіжних, студентських і наукових проектах, отримання грантів.
Для виконання плану двостороннього співробітництва Національної гвардії України діють такі програми як «Програми для освітян, які працюють у секторі оборони» та «Партнерства заради миру» консорціуму академії оборони та інститутів безпеки.
У рамках міжнародного співробітництва уже декілька років функціонує програма викладання слухачам Академії французької та німецької мови безпосередньо носіями цих мов. Ці заходи сприяють удосконаленню мовної підготовки курсантів та студентів, а для викладачів французької та німецької мов збагаченню педагогічного досвіду з міжнародної практики викладання.
Проводячи підготовку до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в Академії були організовані курси з вивчення англійської, французької та німецької мов, метою яких було здійснення початкової мовної підготовки військовослужбовців Національної гвардії України на рiвнi спілкування, які були залучені до забезпечення громадського порядку під час Євро-2012.
Найбільш активно та якісно налагоджена співпраця в рамках євроатлантичного простору з Національною жандармерією Франції.
Військовослужбовці нашого навчального закладу набувають досвіду за кордоном за напрямками: загальна безпека, забезпечення громадського правопорядку, боротьба з тероризмом, логістика, миротворча діяльність, мовна підготовка. Особливо велика увага приділяється формуванню резерву кандидатів МВС України до міжнародних миротворчих місій.
Офіцери та курсанти гуманітарного та командно-штабного факультету брали участь у міжнародних українсько-американських навчаннях RAPID TRIDENT на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.
З метою приймання іспитів на отримання військового сертифікату знання французької мови з курсантами Національної академії Національної гвардії України, до навчального закладу з робочим візитом прибувають делегації з Франції, до складу якої увійшли – аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковник Нубель Жерар. Співробітництво з французькими викладачами є позитивним кроком в плані удосконалення мовної підготовки і професійного рівня викладачів французької мови.
Офіцери та курсанти Академії беруть участь в українсько-американських командно-штабних навчаннях «Fearless Guardian» на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.
Таким чином, міжнародні зв’язки Національної академії Національної гвардії України сприяють зростанню фахового потенціалу науково-педагогічних працівників, розвитку навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу, росту авторитету Академії як в Україні, так і за її межами.
Відповіді
Треба обрати ЗНО згідно обраної спеціалньості для навчання
1) ознайомитись із навчальним закладом та обрати факультет для навчання; 2) обрати необхідні для обраної спеціальності предмети ЗНО; 3) звернутися до Академії (м. Харків) або до найближчої військової частини Нацгвардії та повідомити про вступ (до червня поточного року); 3)* для військовослужбовців НГУ: подати рапорт по команді на навчання в Академії НГУ.
Результати про зарахування оголошують по закінченню всих іспитів
Особи від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. ( Дозволяється з 16 років, якщо до 31.12 поточного року виповниться 17 років).
Відбувається розподіл наступних місць сулжби по Україні
"бакалавр" - 4 роки; "магістр" - 1,5 років/